Jak to probíhá

Bělení zubů
Přehled

PROCEDURA


Bílé zuby rozzáří váš úsměv a zvýší vaši prestiž. Nebojte se úsměvu a udělejte dobrý první dojem, umíme bělit rychle, efektivně a přesto šetrně k zubní sklovině. Nabízíme ordinační bělení a také možnost domácího bělení pomocí nanesení speciálního gelu (který není volně dostupný) do folie vyrobené na míru vašim zubům. Naše bělící gely splňují legislativu Evropské unie.

Řada Philips ZOOM WhiteSpeed je světlem aktivované bezbolestné ordinační bělení, které patří k nejžádanějším značkám profesionálního bělení zubů na světě. Zaručuje osvědčenou a bezpečnou cestu k zářivému úsměvu. Speciální LED lampa Philips ZOOM WhiteSpeed zvyšuje účinnost bělícího gelu. Díky působení gelu dochází ke štěpení dvojných uhlíkových vazeb a následného rozložení pigmentací. Velmi zjednodušeně můžeme říci, že jsou velké pigmenty rozkládány na menší, které mění odraz světla a spolu s ním i výsledný odstín barvy zubů.

Jak to probíhá:

Zuby je nejprve potřeba prohlédnout a očistit ideálně při návštěvě naší dentální hygieny. Bělení nelze provádět při výskytu zánětů, zubních kazů, zubního kamene a pigmentace. Ordinační bělení trvá obvykle 1,5 – 2 hodiny.

V případě domácího bělení je potřeba vytvořit otisku zubů a za cca týden dochází k odevzdání vyrobené folie pro aplikaci gelu.